Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Zítra to roztočíme, sousede!

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Zítra to roztočíme, sousede!

Nachbarn Süß-sauer

Komedie, Filmy | SRN | 88 min | 2014

Zvuk: Čeština, Němčina | 16:9

Rodina Brückerových žije běžným životem jako většina Němců. Michael Brücker pracuje ve velké firmě a má být povýšen na jednatele firmy. Lisa Brückerová vlastní malé květinářství a děti, Jennifer s Brianem, se chovají jako klasičtí puberťáci. Rodina Wangových, která se nastěhovala do sousedního domu, žije úplně jiným životním stylem. Li Wangová je profesorkou na univerzitě a její děti, Meimei a Changa, věnují všechen volný čas vzdělávání. Hlava rodiny, Hua Wang, nastoupil jako finanční ředitel do firmy, kde pracuje Michael Brückner a provedl významné škrty, které budou mít dopad na zaměstnance. Zpočátku vypadají sousedské vztahy dobře, ale kamarádky Lisy začnou více chodit za Li Wangovou, což Lise začne vadit. I Jennifer a Brian najednou nemají kamarády, protože všichni raději tráví čas s Meimei a Changem. Lisa i děti začnou čínské sousedy nenávidět a Michael se snaží stále Lisu usměrňovat.
Když je Hua Wang jmenován ve firmě, ke svému postu finančního ředitele, i jednatelem firmy, místo Michaela, naštve se i Michael a celá rodina začne tvrdě bojovat o své místo na slunci. Nevalné sousedské vztahy se změní ve válku, ale rodina Brückerových stále prohrává. Lise se podaří nabourat rovnováhu Li Wangové podporováním jejich dětí v zábavě. Michael si v zaměstnání vyzíská post jednatele firmy, jelikož Wangova úsporná opatření vyvolala stávku a Lisa navíc k Wangovým poslala kontrolu z městského úřadu, která Wangovým na zahradě zrušila pietní oltář s urnami jejich rodičů. Vše vyvrcholí rvačkou, když si Lisa myslí, že jim sousedi zabili psa a skrývají jeho ostatky, ale čínští sousedé se snažili jen uložit na zahradě ostatky svých rodičů. Li s Lisou se usmíří a nakonec se obě rodiny zase spřátelí…..

Herci

Ch. M. Ohrt, B. Zimmermannová, S. Chang

Režie

G. HENMAN

Komentáře