Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Zálesák

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Zálesák

Forest Warrior

Rodinný, Dobrodružný, Akční, Filmy | USA | 93 min | 1996

Zvuk: Čeština, Angličtina | 16:9

Clovis Madison poví skupince dětí dávnou legendu o duchovi hor – o muži jménem McKenna, který byl kdysi zastřelen bandity. Kouzlem lesa byl přiveden zpět k životu, aby mohl chránit místní přírodu. Muž byl velmi dobrý v boji a také měl schopnost přeměnit se v lesní zvířata – medvěda, vlka a orla.

Vychytralý obchodník Travis Thorne se rozhodne vykácet stromy v místních lesích. Lidé s tím nesouhlasí, ale pokud získá povolení, tak mu nemohou zabránit. Skupinka dětí se o prázdninách vydá do lesa Tangelwoodu, kde má domek ve větvích stromů. Děti si užívají volnosti a přírody, hrají si v lese a chodí na ryby. Muži hodlající vykácet stromy jsou nebezpeční, začínají ničit stromy a vůbec se jim nelíbí, že se děti pohybují lesem. Travis Thorne nařídí svým mužům, aby se jich zbavili. Když si děti hrají u vody, tak na dům připevní výbušninu. Kluci jdou z domku, ale Austine tam zůstane, kdz6 domek vybouchne. Duch lesa McKenna se zjeví a díky kouzelné síle ji zachrání.

Když Travis Thorne získá povolení ke kácení stromů. Děti se rozhodnou jednat, a tak na silnici nastraží na vozy pasti. Podaří se jim Torna zachytit do vlečky a stáhnout ho až do řeky. Šerifovi se podaří získat zatykač na Thorna a Williamse.
Policie je zatkne za ilegální použití výbušnin, za napadení policejního důstojníka.

Všichni společně postaví v lese nový dům ve větvích.

Herci

Ch. Norris, M. Gail, T. Kiser

Režie

A. NORRIS

Komentáře