Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Vyznání lásky

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Vyznání lásky

Brief eines Unbekannten

Romantický, Filmy | SRN | 88 min | 2005

Zvuk: Čeština, Němčina | 16:9

Vyznání lásky
(88' 02'')
Život interiérové designérky Janny plyne absolutně bezchybně. Janna je jednoduše dítětem štěstěny. Šampaňské má být tou pravou oslavou jejího dalšího úspěchu, o nějž se chce podělit se svým životním partnerem Klausem. Když ho však přistihne in flagranti se svou vlastní sestrou, jen s námahou se udrží na nohou. Její svět se zhroutil. Zlomená a šokovaná odchází do hotelu, kde stráví neklidnou noc. Nikdy by si ale nepomyslela, že vyléčení z této životní rány přijde tak brzy. Náhodně objevený milostný dopis pohne jejím srdcem natolik, že se rozhodne jeho autora za každou cenu vypátrat. Její jedinou stopou je razítko pošty, kde byl dopis podaný. Úspěch pátrání je zdánlivě nemožný, ale Janna je přece dítě štěstěny...
The Love Letter / Brief eines Unbekannten, SRN 2005. Režie: Arend Aghte. Hrají: Anke Sevenichová, Harald Krassnitzer, Heidrun Gärtnerová, Victor Calero, Stephan Benson, Sabine Marcusová a další.

Herci

A. Sevenichová, H. Krassnitzer, V. Calero

Režie

A. AGTHE

Komentáře