Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Bez hranic II (9)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Bez hranic: Bez hranic II (9)

Bez hranic: Crossing Lines II 9

Datum vysílání: 18.10.2016 | 47 min | 2014

Zvuk: Čeština | 16:9

Speciální jednotka vyšetřovatelů, kterou sestavil mezinárodní žalobce Michael Dorn, zatkla mladíka Clementa Blanca, který chtěl zastřelit herečku Audrey St. Marie. Audry požádala Michaela Dorna o pomoc, když dostala dopis o tom, že je falešná modla a jiní přinesou pravdu. Z dopisu vyplývá, že pachatelé jsou členy nějaké sekty věřící v konec světa. Tým vyšetřovatelů berou hrozbu vážně, neboť v Itálii už byl zabit herec Piovani, který obdržel stejný dopis jako Audrey. Clement si při výslechu rozbije hlavu o stůl a je v bezvědomí převezen do nemocnice. Carl Hickman zavolá kolegyni Amandu Adrewsovou, která má podobný případ v Americe a Amanda se k týmu okamžitě přidá. Louis Daniel a Arabela Seegerová zjistili, od Clementovi matky, že byl závislí na drogách, ale pak se seznámil s Matysem a okamžitě přestal drogy brát. Matka jen ví, že Clement začal chodit do nějaké náboženské skupiny a začal být odtažitý. Detektivové zjistili, že Audrey hrozí opět nebezpečí, kterému zabrání, ale útočník Matys, skočí pod auto.
Detektivové zjistili, že Audrey, Piovati a režisér zabitý v Americe, se společně fotily na filmovém festivalu před dvěma lety, 4. dubna. V den konání festivalu, byli všichni tři opilí, Audrey řídila a srazila dva chodce, při čemž žena nepřežila. Detektivové odhalili, do jaké sekty Clement patří a zjišťují, že sektu vede manžel ženy, která zemřela při autonehodě. Audrey není nikde k nalezení a tým se vydává k útesům, kde se stala před dvěma lety nehoda. Tam najdou celou sektu, zabrání shození Audrey z útesu, ale šéf sekty Elu, raději z útesu skočí….

Herci

W. Fichtner, M. Lavoine, G. Pessionová

Komentáře