Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Bez hranic II (2)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Bez hranic: Bez hranic II (2)

Bez hranic: Crossing Lines II (2)

Datum vysílání: 22.9.2016 | 46 min | 2014

Zvuk: Čeština | 16:9

Bez hranic II (2)
(46' 18'')
Speciální mezinárodní tým detektivů je požádán o pomoc Amandou Andrewsovou, která je detektivem v New Yorku. Amanda s Carlem Hickmanem už spolupracovala a společně dokázali zatknout obávaného zločince Phillipa Genovese. Ten je překupníkem a jeho hlavním artiklem jsou mladé dívky. Amanda dostala informaci o dívkách uvězněných v jednom návěsu, ale zjistila, že návěs s dívkami i s jejím týmem měl vybouchnout a že za vším stojí Phillip Genovese, který měl být stále ve vězení. Amandě se podařilo zachránit dvě dívky, které jsou kvůli podlitinám neidentifikovatelné, a proto zavolala speciální tým, který vlastní vybavení pro identifikaci podle obličejových kostí. Sebastian Berger, Eva Vitoriová a Tommy McConnel dělají v nemocnici identifikaci dívek a zjistí jejich totožnost. Jsou tam napadeni ozbrojenými muži, které zatknou. Amandě Andersonové a Carlu Hickmanovi je jasné, že Genovese se chce pomstít, a jednají přesně tak, jak on očekává...
Crossing Lines II, The Homecoming. Francie/Německo/USA 2014. Režie: Michael Wenning. Hrají: William Fichtner, Marc Lavoine, Gabriella Pessionová, Tom Wlaschiha, Lara Rossiová, Richard Flood, Donald Sutherland, Ray Stevenson, Elsa Mollienová, Karel Roden, Marcel Iures a další.

Herci

W. Fichtner, M. Lavoine, G. Pessionová

Komentáře