Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Bez hranic II (1)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Bez hranic: Bez hranic II (1)

Bez hranic: Crossing Lines II (1)

Datum vysílání: 20.9.2016 | 45 min | 2014

Zvuk: Čeština | 16:9

Bez hranic II (1)
(46' 19'')
Speciální tým detektivů zaměřený na nadnárodní síť zločinců se snaží dopadnout kriminálníky a postavit je před mezinárodní soud.
Tým se dozví, že jejich kolegové Louis Daniel a Rebecca Danielová byli vězněni Alexandrem Dimitrovem. Dimitrov je jedním ze zločinců, kterého by mezinárodní žalobce Michael Dorn i jeho elitní tým rádi viděli ve vězení. Ve vazební věznici mezinárodního soudu je Anatoly Bardov, který s Dornem spolupracuje. Dimittrov ale o jeho spolupráci ví a chce výměnou za Louise s Rebeccou vydat Bardova. Agenti nemají tušení, kde by mohl Dimitrov jejich kolegy věznit, a jedinou stoupu jim může poskytnout Lev Marianski. Ten je ochoten pomoci, i když ví, že může přijít o život. Marianski informace týmu předá, a když ho agent Carl Hickman doprovází k autu, je Marianski zastřelen...
Inspektorka Arabela Seegerová odhalí svého šéfa, kapitána Bergtena, jako zrádce a od regionálního velitele se pak dozví, že kapitán spáchal sebevraždu. Oficiální stanovisko, že kapitán byl donucen nechat uprchnout vězně, se Seegerové nelíbí. Po návštěvě márnice, kde se dozví, že pitva nebyla žádoucí, zahodí svůj policejní průkaz do koše. Hickmanovi mezitím dojde, že informace od Marianského jsou k ničemu, jinak by ho Dimitrov nenechal promluvit, a tak se zaměří na jinou stopu...
Crossing Lines II, The Rescue. Francie/Německo/USA 2014. Režie: Xavier Gens. Hrají: William Fichtner, Marc Lavoine, Gabriella Pessionová, Tom Wlaschiha, Lara Rossiová, Richard Flood, Donald Sutherland, Ray Stevenson, Elsa Mollienová, Karel Roden, Marcel Iures a další.

Herci

W. Fichtner, M. Lavoine, G. Pessionová

Komentáře